Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ X

Atlantyda, wyspa ognia - streszczenie

swoje imię. Wśród badaczy przekazuje się imiona najlepszemu uczniowi. Kazał mu wziąć swojego sheri, który nazywa się Rai. Sarhi jest w Tees. Spędził całe życie na wyspie, ale jest z daleka. Mężczyzna zmarł. Awaru ustawił szałas nad zmarłym, zawołał zwierzę i poszli.

12
Dziewczyna i Awaru jechali blisko siebie na antylopach. Nie odszedł bez niej, ponieważ zaczął się wybuch. Dziewczyna znalazła Meihi. Awaru patrzył ze zdziwieniem na przedmiot, którym mężczyzna wywołał ogień. Meihi jest hodowcą i poszli z dziewczyną szukać antylopy.  Awaru wziął jedną antylopę i ruszył na niej w drogę. Chciał dotrzeć do Tees, a sheri biegł za nim. Znalazł się przy tamie, której działanie również podziwiał. Przeszli po niej na druga stronę. Mężczyzna pilnujący tamę pokazał mu, jak ma jechać. 

Kiedy wstał zobaczył nad zatoką ludzi. Kobieta wyjaśniła mu, jak zrobić sztuczny kamień. Poszedł wokół zatoki, która przegradzała drogę do Tess. Zobaczył Wanyangeri, który był sam i kierował się ku zatoce. Wanyangeri zobaczył go i zapytał, czego chce. Opuszczał wyspę, ponieważ już wie dużo, aby rozpocząć atak. Chciał, aby Awaru poszedł z nim. Popłyną najpierw dwoma łodziami, a potem przesiądą się do jednej. Wanyangeri nie był w Tees, ponieważ nie wpuścili go do środka. Trzeba znać hasło, aby wejść. Wanyangeri wszedł do środka, budynku, ale strażnik nie zgodził się na wypłynięcie łodzią, ponieważ było już za późno. Wywiązała się bójka, do środka wszedł Awaru i pomógł strażnikowi. Wanyangeri biegł, a Awaru za nim. Z góry ktoś krzyknął, żeby zatrzymał się. Sheri zwalił go na twardą skorupę. Widział, jak upada Wanyangeri i leży nieruchomo. Przy Awaru był Rai. Jakiś mężczyzna zapytał go, czy nic mu się nie stało. Strażnik wołał go, ponieważ nie warto było ścigać Wanyangeri, gdyż wał jest


Komentarze

    9 + 9 =